W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz ograniczeniem niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19, a także zawieszeniem zajęć  w szkołach i przedszkolach, informujemy, że terminy rekrutacji do szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Przemyśl pozostają bez zmian.

Przypominamy że:

• 23 marca 2020 r.  jest ostatnim dniem na składanie wniosku do szkół podstawowych.

Jednocześnie w celu ograniczenia liczby osób przebywających jednocześnie w szkole wprowadzamy możliwość wysłania w ww. terminie skanu, zdjęcia wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki oświatowej.

Adres naszej szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po ustaniu zagrożenia epidemią będzie możliwość dostarczenia oryginałów.

Jeżeli nie macie Państwo możliwości przesłania dokumentów drogą mailową - w każdej ze szkół  możecie zostawić wydruk papierowy w punkcie do tego wyznaczonym.

Twój IP: 34.201.9.19
Data: 31 Paź 2020