Szanowni Państwo Rodzice Uczniów SP 6 w Przemyślu, Drodzy Uczniowie.
W związku z nadzwyczajną sytuacją panującą w kraju, a co za tym idzie z zawieszonymi zajęciami szkolnymi wdrażamy nauczanie zdalne dla naszych dzieci.
Wykorzystywać do tego celu będziemy dziennik elektroniczny na platformie Librus Synergia, z której wszyscy korzystamy od lat.
Za jej pośrednictwem od dzisiaj tj. 17.03.2020 zamieszczamy wszystkie niezbędne pomoce i materiały. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego  będziemy również służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz sprawdzać stopień opanowania treści programowych.
Komunikować będziemy się głównie za pomocą modułu wiadomości i zadania domowe zawartych w kontach uczniowskich, a także modułu wiadomości w kontach rodziców.
W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie swoich loginów i haseł. W przypadku problemów prosimy o kontakt ze szkolnymi  administratorami dziennika lub sekretariatem szkoły.

Twój IP: 34.201.9.19
Data: 31 Paź 2020