Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, iż należy stosować się do zasad wynikających z zastosowania kwarantanny domowej. Uczniowie nie powinny zbierać się w grupach i przebywać w parkach, galeriach, pabach, placach, boiskach itp.

Od dnia 13.03.2020 r. będą przeprowadzane wzmożone kontrole niepełnoletnich pojawiających się w mieście. Kontrole będą prowadzone przez Policję i Straż Miejską. Po wylegitymowaniu takiej osoby informacje o przebywaniu poza miejscem zamieszkania będą przekazywane do szkoły, do której uczeń uczęszcza.

Należy pamiętać, że okres zawieszenia zajęć nie jest okresem wakacji czy ferii.

Z poważaniem

Halina Kasyan

Dyrektor Szkoły

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś174
mod_vvisit_counterWczoraj344
mod_vvisit_counterTen tydzień3377
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3364
mod_vvisit_counterTen miesiąc11326
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13889
mod_vvisit_counterRazem1053875

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 34.201.9.19
,
Data: 31 Paź 2020