Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Informuję wszystkich uczniów i nauczycieli o możliwości skorzystania z oferty TVP. Zainteresowani mogą skorzystać łącząc się przez link:

https://rzeszow.tvp.pl/47325348/szkola-z-tvp-wystartowal-nowy-program-na-antenie-telewizji-polskiej-plan-lekcji

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów SP 6 w Przemyślu, Drodzy Uczniowie.
W związku z nadzwyczajną sytuacją panującą w kraju, a co za tym idzie z zawieszonymi zajęciami szkolnymi wdrażamy nauczanie zdalne dla naszych dzieci.
Wykorzystywać do tego celu będziemy dziennik elektroniczny na platformie Librus Synergia, z której wszyscy korzystamy od lat.
Za jej pośrednictwem od dzisiaj tj. 17.03.2020 zamieszczamy wszystkie niezbędne pomoce i materiały. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego  będziemy również służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz sprawdzać stopień opanowania treści programowych.
Komunikować będziemy się głównie za pomocą modułu wiadomości i zadania domowe zawartych w kontach uczniowskich, a także modułu wiadomości w kontach rodziców.
W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie swoich loginów i haseł. W przypadku problemów prosimy o kontakt ze szkolnymi  administratorami dziennika lub sekretariatem szkoły.

Informujemy wszystkich Rodziców, iż podobnie jak w szkole wszystkie zajęcia sportowe organizowane przez UKS przy SP6 w Przemyślu zawieszamy na okres dwóch tygodni począwszy od 12.03.2020 roku.

Szanowni Rodzice uczniów SP6 w Przemyślu prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się "koronawirusa".

Aby zapoznać się z materiałami proszę "kliknąć" w poniższy link.

https://rzeszow.uw.gov.pl/komunikaty/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie-informacja-mz/

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz ograniczeniem niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19, a także zawieszeniem zajęć  w szkołach i przedszkolach, informujemy, że terminy rekrutacji do szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Przemyśl pozostają bez zmian.

Przypominamy że:

  • 23 marca 2020 r.  jest ostatnim dniem na składanie wniosku do szkół podstawowych.

Jednocześnie w celu ograniczenia liczby osób przebywających jednocześnie w szkole wprowadzamy możliwość wysłania w ww. terminie skanu, zdjęcia wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki oświatowej.

Adres naszej szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po ustaniu zagrożenia epidemią będzie możliwość dostarczenia oryginałów.

Jeżeli nie macie Państwo możliwości przesłania dokumentów drogą mailową - w każdej ze szkół  możecie zostawić wydruk papierowy w punkcie do tego wyznaczonym.

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, iż należy stosować się do zasad wynikających z zastosowania kwarantanny domowej. Uczniowie nie powinny zbierać się w grupach i przebywać w parkach, galeriach, pabach, placach, boiskach itp.

Od dnia 13.03.2020 r. będą przeprowadzane wzmożone kontrole niepełnoletnich pojawiających się w mieście. Kontrole będą prowadzone przez Policję i Straż Miejską. Po wylegitymowaniu takiej osoby informacje o przebywaniu poza miejscem zamieszkania będą przekazywane do szkoły, do której uczeń uczęszcza.

Należy pamiętać, że okres zawieszenia zajęć nie jest okresem wakacji czy ferii.

Z poważaniem

Halina Kasyan

Dyrektor Szkoły

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Rodzicu...

Więcej…

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu  zaprasza dzieci wraz z rodzicami  na zapoznanie ze szkołą i  wspólną  zabawę dla przyszłych pierwszoklasistów.
Spotkanie, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. w godz. od 17.00 – 19.00 organizujemy pod hasłem
„Poznajmy się” w Szkole Podstawowej Nr 6 w Przemyślu.

W programie zabawy, konkursy, tańce, gry i zabawy interaktywne zapewniające moc wrażeń.

Dyrektor Szkoły mgr Halina Kasyan


Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś402
mod_vvisit_counterWczoraj599
mod_vvisit_counterTen tydzień2226
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6139
mod_vvisit_counterTen miesiąc1001
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc21204
mod_vvisit_counterRazem992133

Online (ostatnie 20 min.): 8
Twój IP: 3.230.154.129
,
Data: 02 Cze 2020