Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Możemy pochwalić się naszą pracą na zajęciach:

  1. Omawiając blok tematyczny związany z dziejami Polski i okresem panowania Kazimierza Wielkiego na zajęciach technicznych budowaliśmy zamki przy wykorzystaniu różnych materiałów. Pracowaliśmy w  grupach. Każda grupa realizowała własny pomysł budowli. Prace wyszły super.
  2. Następne zajęcia, które dostarczyły nam dużo radości to wykonywanie „Drzew Genealogicznych naszych rodzin” Pomimo mozolnej i dociekliwej pracy wstępnej, w której należało zebrać wiadomości o swoich przodkach, praca była ciekawym, miłym oraz pouczającym  zajęciem, która dostarczyła nam wiedzy o  korzeniach naszych rodzin. W klasie powstała wspaniała kolorowa gazetka ukazująca różne techniki plastyczne w których zostały wykonane prace.

Najbardziej cieszą nas sukcesy naszych koleżanek

Jagoda Zielińska zdobyła II miejsce w zawodach pływackich, a Ewa Zielińska zakwalifikowała się do Przemyskiego Dyktanda.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś147
mod_vvisit_counterWczoraj473
mod_vvisit_counterTen tydzień1154
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4551
mod_vvisit_counterTen miesiąc3783
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc23274
mod_vvisit_counterRazem955018

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 3.83.188.254
,
Data: 07 Kwi 2020