Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W tym miejscu święta trwają 12 miesięcy! Eksponatami są bowiem prawdziwe dzieła sztuki, małe cudeńka, które od 40 lat ręcznie wykonywane są w firmie i zdobią choinki na całym świecie. Uczniowie obejrzeli style, w jakich stroi się choinki w USA, Norwegii, Francji, Anglii. Okrzyki zachwytu rozlegały się przy każdym drzewku, wielu uczniów rozpoznało ozdoby w stylu staropolskim. Kolejnym punktem wizyty był pokaz dmuchania bombek. Uczniowie mogli również zobaczyć jak zdobi się ręcznie każdą serię ozdób, dowiedzieć się ile trwa malowanie jednej bombki. Następnie każdy samodzielnie zdobił swoją bombkę, którą wysychała pod lampami. Był również czas na zakupy i specjalne dedykacje na bombkach. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na lotnisko w Jesionce, gdzie mogliśmy zobaczyć „na żywo” lądujący samolot. Było to  niesamowite przeżycie. Wszyscy zachwyceni wróciliśmy do domu. Cierpliwie czekamy teraz aby nasze bombki zawiesić na domowej choince. T do

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś171
mod_vvisit_counterWczoraj473
mod_vvisit_counterTen tydzień1178
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4551
mod_vvisit_counterTen miesiąc3807
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc23274
mod_vvisit_counterRazem955042

Online (ostatnie 20 min.): 15
Twój IP: 3.83.188.254
,
Data: 07 Kwi 2020