Podczas zwiedzania jednostki, uczniowie, mogli obejrzeć sprzęt wojskowy, korzystać z wszystkich typów pojazdów wojskowych, wejść do wnętrza czołgu lub samochodu terenowego i zobaczyć jego wyposażenie. Z zaciekawieniem dzieci oglądały ekwipunek każdego wojskowego, ćwiczyły strzelanie „na sucho”, bawiły się na torze przeszkód. W czasie krótkiej przerwy, nie obyło się również bez prawdziwej żołnierskiej grochówki, która wszystkim bardzo smakowała, a w połączeniu z ciepłą herbatą pozwoliła zebrać dodatkowe siły do dalszego zwiedzania. To było prawdziwe bojowe doświadczenie!. Koordynatorem wycieczki dla wszystkich uczniów klas I – III  była pani Danuta Ząbecka.

Twój IP: 34.204.202.44
Data: 04 Kwi 2020