Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

 

Podczas zwiedzania jednostki, uczniowie, mogli obejrzeć sprzęt wojskowy, korzystać z wszystkich typów pojazdów wojskowych, wejść do wnętrza czołgu lub samochodu terenowego i zobaczyć jego wyposażenie. Z zaciekawieniem dzieci oglądały ekwipunek każdego wojskowego, ćwiczyły strzelanie „na sucho”, bawiły się na torze przeszkód. W czasie krótkiej przerwy, nie obyło się również bez prawdziwej żołnierskiej grochówki, która wszystkim bardzo smakowała, a w połączeniu z ciepłą herbatą pozwoliła zebrać dodatkowe siły do dalszego zwiedzania. To było prawdziwe bojowe doświadczenie!. Koordynatorem wycieczki dla wszystkich uczniów klas I – III  była pani Danuta Ząbecka.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś521
mod_vvisit_counterWczoraj640
mod_vvisit_counterTen tydzień4371
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6181
mod_vvisit_counterTen miesiąc2449
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc23274
mod_vvisit_counterRazem953684

Online (ostatnie 20 min.): 10
Twój IP: 34.204.202.44
,
Data: 04 Kwi 2020