Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W I semestrze w roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy III c brali udział w cyklicznych innowacyjnych zajęciach z Lego pt. „ Ucz się uczyć” . Zajęcia odbywały się podczas lekcji wprowadzających, powtórzeniowych i utrwalających materiał. Z Lego kształtowaliśmy umiejętności z   zakresu ortografii i gramatyki, budowania wypowiedzi, opisywania, pisania opowiadań,  liczenia kodowania i programowania. Uczniowie ćwiczyli również logiczne myślenie, pracę według instrukcji, umiejętności manualne i konstrukcyjne. Zajęcia te cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci, wyzwalają w uczniach aktywność twórczą, a także kreatywność...

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś44
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1268
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc989
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103370

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 3.237.71.247
,
Data: 04 Mar 2021