Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

10 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I- III.  Wszyscy czekaliśmy na ten wyjątkowy dzień. Każdy z nas przyszedł w przebraniu, wszystkie stroje były bardzo ciekawe i kolorowe. Sala i korytarz został udekorowany balonami, a w klasie czekał na nas poczęstunek i pyszna pizza. Wszyscy bawiliśmy się świetnie razem z naszą panią i rodzicami.  Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku i wspólna zabawę!

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś52
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1276
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc997
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103378

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 3.237.71.247
,
Data: 04 Mar 2021