Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

15 grudnia 2017r wybraliśmy się na spektakl pt. „ Zaklęte granie”  w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia. Spektakl „Zaklęte granie” przygotowany został z myślą o problemie spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem. Bohaterowie tej współczesnej baśni, Tomek i Zuzia, otrzymują w prezencie wymarzone tablety. Dając je, rodzice zastrzegają, iż nie należy ich używać dłużej niż pół godziny dziennie. Złamanie tej zasady, może stać się przyczyna kłopotów i niebezpieczeństw. Spektakl był bardzo ciekawy, do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś53
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1277
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc998
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103379

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 3.237.71.247
,
Data: 04 Mar 2021