15 grudnia 2017r wybraliśmy się na spektakl pt. „ Zaklęte granie”  w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia. Spektakl „Zaklęte granie” przygotowany został z myślą o problemie spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem. Bohaterowie tej współczesnej baśni, Tomek i Zuzia, otrzymują w prezencie wymarzone tablety. Dając je, rodzice zastrzegają, iż nie należy ich używać dłużej niż pół godziny dziennie. Złamanie tej zasady, może stać się przyczyna kłopotów i niebezpieczeństw. Spektakl był bardzo ciekawy, do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Twój IP: 3.237.71.247
Data: 04 Mar 2021