Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy dla klas 3 na podstawie opowiadania „Bo przecież taka była ta wojna” z książki Joanny Papuzińskiej „Asiunia.”- organizowany przez bibliotekę szkolną.  W pierwszym etapie konkursu wzięły udział Aleksandra Feduś, Maja Hendzel, Emilia Sosnowska, Elizabeth Lito, Natalia Bochnacka. Uczennice wykazały się doskonałą znajomością treści. Do drugiego etapu przeszła Aleksandra Feduś , Emilia Sosnowska i Maja Hendzel, która zdobyła I miejsce. Jesteśmy bardzo dumni! Gratulujemy !

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś52
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1276
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc997
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103378

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 3.237.71.247
,
Data: 04 Mar 2021