Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W tym roku szkolnym czekała nas kolejna niespodzianka przygotowana przez naszą panią i rodziców. Nasza wychowawczyni przyniosła na lekcje małe opakowanie z tajemniczą białą kulką w środku. Był to Ozobot- mały, ale bardzo mądry robot który posłuży nam w tym roku szkolnym do nauki programowania. Nasza pani zapoznała nas z zasadami pracy z robotem. Ozobot porusza się tylko i wyłącznie za pomocą komend czyli sterowania kolorami. Po lekcji zapoznawczej spróbowaliśmy swoich sił w rysowaniu trasy dla naszego robocika. Lekcja bardzo nam się podobała.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś44
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1268
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc989
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103370

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 3.237.71.247
,
Data: 04 Mar 2021