Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W SP 16 uczniowie pisali przez 60 minut test z matematyki. Następnie wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem za udział oraz drobnymi upominkami. Wychowawca klasy III a  p. Ewa Hadryś otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu. Dwa dni później przyszły wyniki konkursu i okazało się, że uczeń Karol Jędruch zdobył wyróżnienie i został zaproszony razem z wychowawcą na uroczystą galę podsumowującą powiatowy konkurs „II  Spotkania Matematyczne”, która odbędzie się 17 maja 2016 r. o godzinie 14.00 w Starostwie Powiatowym w Przemyślu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś345
mod_vvisit_counterWczoraj599
mod_vvisit_counterTen tydzień2169
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6139
mod_vvisit_counterTen miesiąc944
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc21204
mod_vvisit_counterRazem992076

Online (ostatnie 20 min.): 8
Twój IP: 3.230.154.129
,
Data: 02 Cze 2020