Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. uczestniczyliśmy  w spektaklu teatralnym pt. „Lawendowy rycerz”. Przedstawienie odbyło się w CK., a przygotowali je aktorzy teatru ARTENES z Wrocławia. Główną tematyką spektaklu były książki, a aktorzy udowadniali najmłodszym odbiorcom, że warto je czytać. Dzieci z uwagą i skupieniem oglądały przedstawienie, a salę teatralną opuściły z uśmiechami na twarzach. Dzieciom przypadła do gustu barwna opowieść o tym, że warto zaprzyjaźnić się z książkami.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś90
mod_vvisit_counterWczoraj542
mod_vvisit_counterTen tydzień4079
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6139
mod_vvisit_counterTen miesiąc2854
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc21204
mod_vvisit_counterRazem993986

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 18.232.38.214
,
Data: 06 Cze 2020