Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

15 kwietnia 2018 r. wzorem lat ubiegłych w ramach III Edycji PPN, cały dzień kwestowaliśmy pod kościołem na Kazanowie, a po południu uczestniczyliśmy w marszu żonkilowym, który przeszedł ulicami miasta Przemyśla wraz z prezydentem Panem Robertem Chomą, organizatorami oraz Salezjańską Orkiestrą Dętą...

Więcej…

10 stycznia 2018 r. odbył się bal karnawałowy. Dzieci z naszej klasy w to wesołe, pełne zabawy popołudnie, zamieniły się w rożne bajkowe, fantastyczne lub historyczne postaci. Były księżniczki, piraci i kowboje, nie zabrakło spider manów i kotków. Wszyscy wesoło bawiliśmy się w rytm tanecznej muzyki, a w chwilach przerwy delektowaliśmy się słodkościami, pizzą i napojami. 
To był bardzo mile i fajnie spędzony czas...

Więcej…

W I semestrze roku szkolnego 2017 / 18 uczniowie kl. I a bardzo aktywnie włączali się w rozmaite akcje charytatywne. 
Z wielkim zaangażowaniem wsparli Ogólnopolska Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Włączyli się również w pomoc zwierzętom ze schroniska w Orzechowcach. 
Wielkie serce okazali również, włączając się w Ogólnopolskie Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz w Ogólnopolską Akcje „Szlachetna Paczka”. 
Reprezentanci klasy: Ola Chabko, Kinga Kruk, Andżelika Ochota, Eliza Pałucka, Justyna Gradowska – Luby, Błażej Król i Piotr Gerczuk , uatrakcyjnili Przegląd Taniec z Rekwizytem, wykonując układ taneczny pt. „Zima, Zima” oraz Taniec Połamaniec, a także pomagali organizatorom w prowadzeniu zabaw dla przedszkolaków. 
Ponadto Ola Chabko zaangażowała się do udziału w roli śnieżynki podczas Maratonu Charytatywnego Zumba Kids, zorganizowanego 7 stycznia 2018 r. w Szkole Medycznej  w Przemyślu, na rzecz wypoczynku wakacyjnego dla dzieci z OSW nr 1 z Przemyśla, zaś Błażej Król, poświęcił swój czas i wziął udział w Koncercie w Tuczempach, zorganizowanych przez ZSSiCh  z Jarosławia, którego celem była zbiórka pieniędzy na chorego 28 letniego mężczyznę. 
Za wielkie i dobre serduszka wszystkim dziękujemy!!!!...

Więcej…

16 stycznia 2018 r. w sposób szczególny pamiętaliśmy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach, którzy obchodzą swoje święto 21 i 22 stycznia. Z tej to właśnie okazji na scenie dolnego kościoła na Kazanowie, przedstawiliśmy Jasełka pt. „Z bohaterami bajek w drodze do Betlejem”. Rozpoczęliśmy od wigilijnego stołu oraz tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, po to, aby poprzez wizytę Dziewczynki z zapałkami, Sierotki Marysi, Jasia i Małgosi, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Pinokia w Betlejemskiej Szopie, dojść wraz z reprezentacją dzieci do Maryi, Józefa i Nowonarodzonego Jezusa. Nie zabrakło również śpiewu pięknych kolęd i pastorałek oraz serdecznych życzeń pod adresem Babć i Dziadków za ich trud, miłość i poświęcenie. Po występie wdzięczni wnukowie i wnuczki wręczyli swoim ukochanym Babciom i Dziadkom pamiątkowe laurki. 
To był wieczór pełen wrażeń, emocji i wzruszeń.

15 XII 2017 r. z okazji Mikołaja udaliśmy się do Centrum Kulturalnego na przedstawienie pt. „Zaklęte granie”. Dzięki udziałowi w tym przedstawieniu zrozumieliśmy jak ważne jest umiejętne korzystanie z komputera oraz jakie zagrożenia wynikają z nadmiernego spędzania czasu przy komputerze. Niektórzy z nas wyciągnęli nawet mądre wnioski, że będą przestrzegać nauki płynącej z obejrzanej sztuki teatralnej i wcielili w życie zasadę, że dziennie przy komputerze nie spędzą więcej niż pół godziny czasu, korzystając z rozwijających gier edukacyjnych...

Więcej…

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś31
mod_vvisit_counterWczoraj215
mod_vvisit_counterTen tydzień1255
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2151
mod_vvisit_counterTen miesiąc976
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc7331
mod_vvisit_counterRazem1103357

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 18.210.12.229
,
Data: 04 Mar 2021