Po  podręczniki i ćwiczenia na rok szkolny 2020/2021 uczniowie klas IV – VIII zgłoszą się wraz z wychowawcami w dniu 1 września 2020 roku. Miejsce i godzina odbioru podręczników będzie znana wychowawcy.

Bardzo proszę o wyposażenie dzieci w długopisy do podpisania list odbioru podręczników i odpowiednie torby lub plecaki, do których zmieszczą się książki.

Informuję również, że należy zachować rygor sanitarny, tzn. zdezynfekować ręce oraz mieć zasłonięte usta i nos maseczka lub przyłbicą.

Proszę również, aby podręczniki koniecznie zostały oprawione, w taki sposób, żeby nic nie było przyklejone do okładki oraz podpisane długopisem w tabelce (jeżeli taka jest w książce) lub na końcu podręcznika. Powinno być imię, nazwisko i klasa.

mod_vvisit_counterTen tydzień2074
mod_vvisit_counterRazem1091942