W załączniku przesyłam informację dotyczącą wirtualnego kiermaszu księgarni z Tuliszkowa.
Z księgarnią tą biblioteka szkolna współpracuje od ponad 10 lat.
Składając zamówienia przy użyciu kodu promocyjnego, oprócz możliwości zakupu książek po bardzo atrakcyjnej cenie, pomożecie Państwo zwiększyć zasoby biblioteki szkolnej.

Kod szkoły do wpisania P.PRQ.PRZ.S6

Jolanta Szkudzińska - nauczyciel bibliotekarz

CZYTAJMY!

Biblioteka szkolna ogłasza międzyklasowy konkurs na najbardziej „ZACZYTANĄ” KLASĘ

w roku szkolnym 2020/2021

oraz indywidualny konkurs czytelniczy NAJLEPSZY CZYTELNIK w klasach I - III oraz IV - VIII

w roku szkolnym 2020/2021

Czekają atrakcyjne nagrody!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczy dla klas IV – V ,,W magicznym świecie Narnii” na podstawie książki C.S. Lewisa ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa”. Dwuetapowy konkurs odbędzie się pod koniec marca. Zapisy prowadzone będą w bibliotece szkolnej do końca lutego. Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody.

Nauczyciele bibliotekarze

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczy dla klas VI ,,W krainie Władcy Wyobraźni”na podstawie książki J.R.R. Tolkiena ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Dwuetapowy konkurs odbędzie się pod koniec kwietnia. Zapisy prowadzone będą w bibliotece szkolnej do końca marca. Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody.

Nauczyciele bibliotekarze

Biblioteka szkolna ogłasza międzyklasowy konkurs na najbardziej

„ZACZYTANĄ” KLASĘ

w roku szkolnym 2019/2020