Rozpoczęły się zapisy do świetlicy szkolnej na rok  2019/2020 dla dzieci obecnych klas I, II, III  i przyszłorocznych klas I.

Świetlica pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.30 - 16.35

• W szkole funkcjonuje stołówka szkolna. Korzystać z niej mogą odpłatnie wyłącznie uczniowie SP 6.
  • Obiady wydawane są w godzinach od 11.30 – 12.45. Koszt jednego obiady wynosi 3,00 zł.
  • Istnieje możliwość zamówienia herbaty do II śniadania w cenie 2,00 zł za miesiąc.
  • Wpłaty za obiady i herbatę można dokonać w godz. od 07.00 – 08.00 w świetlicy szkolnej i od 12.00 – 14.00 w księgowości. Osobą odpowiedzialna za przyjmowanie wpłat jest Pani Anna Gładka.
  • Wpłaty za obiady należy dokonać do 12 każdego miesiąca. Niedotrzymanie terminu wpłaty spowoduje skreślenie dziecka z listy żywionych.
  • Odpisy z obiadów mogą być zgłaszane do godziny 14.00 dnia poprzedzającego nieobecność ucznia lub najpóźniej do godziny 07.30 danego dnia jeśli pozwalać na to będzie charakter obiadu.
  • Rezygnacja z obiadów winna być poprzedzona z 1-miesięcznym zgłoszeniem przez rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Za zgłaszanie odpisów odpowiedzialni są rodzice. W przypadku nie zgłoszenia odpisu dziecko traktowane jest jako obecne.
  • Istnieje możliwość skorzystania z obiadów refundowanych przez MOPS i GOPS po załatwieniu formalności w w/w instytucjach.
  • Podczas pobytu w stołówce szkolnej uczniowie są zobowiązani do kulturalnego zachowania się, poszanowania sprzętu szkolnego i odnoszenia naczyń do przeznaczonego do tego celu.

Twój IP: 34.204.183.113
Data: 18 Lut 2020