Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Konkurencja:  styl dowolny  2 x 10m  (z deską pływacką) dziewcząt (rocznik 2009 i 2010)

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Falger Zuzanna

43,39

I

Pilch Mirella

59,10

II

 

Konkurencja:  styl dowolny  2 x 10m  (z deską pływacką) chłopców (rocznik 2009 i 2010)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Woś Michał

32,95

I

Musz Adrian

34,76

II

 

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, dziewcząt (rocznik 2009)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kowalczyk Lena

41,78

III

Nodżak Aleksandra

37,49

II

Czerniak Aniela

33/98

I

 

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, Chłopców  (rocznik 2009)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Błaszczyszyn Jakub

51,19

II

Cichowlaz Paweł

40,91

I

 

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, dziewcząt (rocznik 2008)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kijowska Anna

29,21

II

Jasik Milena

27,91

I

Bal Dominika

32,38

 

Kijowska Jagoda

31,08

 

Wójcik Paulina

30,08

III

Czerniak Aniela

39,17

 

Śliwa Emilia

37,12

 

Kowieszko Nikola

37,55

 

Nowosielecka Estera

40,24

 

10.

Zaleszczyk Maja

39,37

 

11.

Kuniec Zuzanna

41,15

 

12.

Zielińska Ewa

30,08

III

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, chłopców (rocznik 2008)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Łuc Szymon

37,25

 

Janiuś Mateusz

34,21

III

Dawnis Filip

25,16

I

Woś Krzysztof

53,52

 

Cichowlaz Adam

33,84

II

 

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, dziewcząt (rocznik 2007)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Więcek Weronika

27,09

 

Pilch Aniela

27,46

 

Duszczak Daria

18,69

I

Zielińska Jagoda

22,88

III

Kijowska Barbara

20,10

II

Bal Dominika

26,16

 

Lewkut Zuzanna

37,36

 

Paska Wiktoria

32,93

 

Kopańska Natalia

25,30

 

10.

Droń Maja

35,18

 

 

Konkurencja:  styl dowolny  25 m, chłopców (rocznik 2007)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Liweń Tymoteusz

28,92

III

Kiciński Krzysztof

25,78

II

Dawnis Filip

23,87

I

Kazienko Nikodem

30,74

 

Glac Bartłomiej

30,56

 

 

Konkurencja:  styl dowolny  25m, dziewcząt (rocznik 2006)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Więcyk Magdalena

42,38

 

Duszczak Daria

27,61

III

Kijowska Barbara

21,15

I

Błaszczyszyn Julia

37,27

 

Mendychowska Patrycja

24,48

II

Szczołko Kinga

30,42

 

 

Konkurencja:  styl dowolny  25m, chłopców (rocznik 2006)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Bocheński Mikołaj

22,66

 

Reizer Kacper

22,13

III

Ustrzycki Michał

17,89

I

Fudali Krystian

22,39

 

Jędruch Karol

21,10

II

Pszonak Gabriel

26,10

 

Wilk Szymon

26,63

 

Olszyna Kacper

25,14

 

Świstak Karol

22,47

 

 

Konkurencja:  styl dowolny 50 m , dziewcząt (rocznik 2005)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Banaś Wiktoria

47,53

II

Kicińska Anna

38,99

I

Tokarska Maja

59,96

III

Konkurencja:  styl dowolny 50m , chłopców (rocznik 2005)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Jakubas Bartłomiej

1,12,42

III

Dawnis Karol

38,84

I

Ustrzycki Michał

48,82

II

Konkurencja:  styl dowolny 50m, dziewcząt (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Śliwa Zuzanna

39,29

II

Duszczak Claudia

39,11

I

Kicińska Anna

40,28

III

Mika Zuzanna

41,66

 

Konkurencja:  styl dowolny  50m  , chłopców (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Dybek Kamil

1,14,92

III

Mikołaj Jędruch

45,32

II

Dawnis Karol

43,70

I

Sadowski Kamil

1,16,25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  25 m  dziewcząt (rocznik 2009)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kowalczyk Lena

40,47

II

Nodżak Aleksandra

43,08

III

Czerniak Aniela

38,96

I

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  25 m  Chłopców  (rocznik 2009)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Błaszczyszyn Jakub

56,96

II

Cichowlaz Paweł

32,72

I

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy 25m  dziewcząt (rocznik 2008)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kijowska Anna

30,77

III

Jasik Milena

29,72

II

Wójcik Paulina

36,09

 

Kijowska Jagoda

33,52

 

Zielinska Ewa

28,62

I

Kuniec Zuzanna

42,54

 

Nowosielecka Estera

45,67

 

Śliwa Emilia

44,10

 

Kowieszko Nikola

37,59

 

10.

Czerniak Aniela

39,39

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy 25m  chłopców (rocznik 2008)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Łuc Szymon

45,40

III

Janiuś Mateusz

45,86

 

Dawnis Filip

31,93

I

Woś Krzysztof

1,11,18

 

Cichowlaz Adam

35,93

II

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  25 m

dziewcząt (rocznik 2007)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Wiącek Weronika

30,50

 

Zielińska Jagoda

24,93

II

Kijowska Barbara

24,90

I

Lewkut Zuzanna

47,97

 

Sowa Nikola

29,75

 

Paska Wiktoria

43,89

 

Kopańska Natalia

32,93

 

Droń Maja

44,81

 

Pilch Aniela

28,78

III

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  25 m

chłopców (rocznik 2007)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kiciński Krzysztof

27,53

I

Dawnis Filip

31,00

III

Liweń Tymoteusz

31,00

III

Glac Bartłomiej

29,88

II

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  25m dziewcząt (rocznik 2006)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Więcyk Magdalena

36,99

 

Korpal Isabela

28,03

 

Duszczak Daria

26,74

II

Kijowska Barbara

24,67

I

Błaszczyszyn Julia

35,44

 

Mendychowska Patrycja

27,24

III

Szczołko Kinga

31,91

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy 25m

chłopców (rocznik 2006)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Bocheński Mikołaj

28,71

 

Rajzer Kacper

23,67

II

Jędruch Karol

26,44

 

Biliński Dawid

23,43

I

Ustrzycki Michał

25,28

III

Wilk Szymon

27,43

 

Olszyna Kacper

27,35

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy 50m 
chłopców (rocznik 2005)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Ustrzycki Michał

1,03,64

I

Dybek Kamil

1,35,74

II

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

12.06.2016

Konkurencja:  styl grzbietowy 50m 
dziewcząt (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Mika Zuzanna

47,04

I

Mika Joanna

53,46

III

Kicińska Anna

49,46

II

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl grzbietowy  50m 
chłopców (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Dybek Kamil

1,35,85

III

Dawnis Karol

56,90

I

Sadowski Kamil

1,06,68

II

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny  25m

dziewcząt (rocznik 2007)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Bal Dominika

34,35

III

Duszczak Daria

27,86

I

Jasik Milena

54,90

 

Zielińska Ewa

32,09

II

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny  25m

chłopców (rocznik 2006)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Świstak Karol

29,32

III

2

Biliński Dawid

27,69

I

3

Fudali Krystian

27,99

II

4

Pszonak Gabriel

33,74

 

5

Jędruch Karol

34,61

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny  25m

dziewcząt (rocznik 2006  )

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kijowska Barbara

30,82

III

2

Zielińska Jagoda

30,42

II

3

Duszczak Daria

29,08

I

4

Korpal Isabella

39,09

 

 

 

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny  50m

dziewcząt (rocznik 2005  )

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Banaś Wiktoria

1,09,43

III

2

Kicińska Anna

1,01,39

I

3

Tokarska Maja

1,06,01

II

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny 50m 
chłopców (rocznik 2005)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Reizer Kacper

59,96

II

2

Dybek Kamil

1,11,90

III

3

Dawnis Karol

55,66

I

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny 50m 
dziewcząt (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Śliwa Zuzanna

48,75

I

2

Duszczak Claudia

52,25

II

3

Mika Joanna

1,02,01

III

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl klasyczny 50m 
chłopcy (rocznik 2004)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Dawnis Karol

56,17

I

2

Dybek Kamil

1,11,28

III

3

Jędruch Mikołaj

58,84

II

 

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  styl zmienny 100m 
dziewcząt (klasy I - VI)

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Kicińska Anna

 

II

Duszczak Claudia

 

III

Śliwa Zuzanna

 

I

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  pływanie pod wodą  dziewcząt

Klasy I - VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Duszczak Claudia

13,8

 

Duszczak Daria

10,5

 

Kicińska Anna

29

II

Śliwa Zuzanna

36

I

Banas Wiktoria

12,9

 

Błaszczyszyn Julia

10,5

 

Kijowska Anna

19

III

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  pływanie pod wodą  chłopców

Klasy I - VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Bocheński mikołaj

10

 

Reizer Kacper

25

II

Biliński Dawid

20,5

III

Świstak Karol

17,7

 

Jędruch Mikołaj

20,5

III

Dawnis Karol

28

I

Dybek Kamil

9,7

 

Kiciński Krzysztof

15

 

 

 

 

 

 

Lista startowa

MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

Konkurencja:  „holowanie”

Klasy I - VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Duszczak  Claudia i  tato Radosław

13,76

 

Mika Joanna i tato Tomasz

12,75

III

Kuniec Zuzanna i tato Mariusz

15,97

 

Biliński Dawid i tato Jarosław

12,86

 

Janiuś Mateusz i tato Marcin

15,07

 

Łuc Szymon i tato

18,97

 

Nowosielecka Estera i tato

14,97

 

Kowieszko Nikola i tato

17,51

 

Mika Zuzanna i tato Tomasz

13,47

 

10.

Duszczak Daria i tato Radosław

11,97

II

11.

Droń Maja i tato

14,72

 

12.

Szczołko Kinga  i  Dawid

13,64

 

13.

Śliwa Zuzanna  i Michał

14,65

 

14.

Śliwa Emilia i Michał

15,07

 

15.

Kijowska Jagoda i tato Wojciech

14,55

 

16.

Wójcik Paulina i tato

14,30

 

17.

Czerniak Aniela i tato

11,44

I

18.

Lewkut Zuzanna i Dawid

14,18

 

 

 

 

 

LP.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

Sowa Nikola i ciocia Anna

14,48

I

Liweń Tymoteusz i mama Magdalena

17,36

III

Błaszczyszyn Julia i mama Joanna

20,91

 

Błaszczyszyn Jakub i mama Joanna

23,24

 

Bal Dominika i mama Barbara

17,44

 

Więcyk Weronika i Gabrysia

17,26

II

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś281
mod_vvisit_counterWczoraj431
mod_vvisit_counterTen tydzień712
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2598
mod_vvisit_counterTen miesiąc6314
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11470
mod_vvisit_counterRazem673997

Online (ostatnie 20 min.): 12
Twój IP: 54.156.76.240
,
Data: 21 Sie 2017