Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

9 maja 2017 roku  zostały ogłoszone wyniki Konkursu „Kangur Matematyczny 2017” organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz  Association Kangourou Sans Frontières. W tym roku szkolnym  w konkursie  wzięli udział uczniowie klas  II,III,IV,V i VI. 
Wynik  bardzo dobry uzyskali uczniowie: Mikołaj Jędruch z klasy VI b, Maciej   Tomczyk z klasy III b, Miłosz Winiarczyk oraz Iga Wikarska z klasy II a. Wyróżnienia otrzymali:  Milena Milan uczennica klasy II a, Gabriela Siuta  uczennica klasy III c,  Karolina Orłoś oraz Michał  Łanik  z klasy III d,  Gabriel Pszonak  i  Karol Jędruch uczniowie klasy IV a, Karol Świstak z klasy IV b oraz Weronika Nakoneczna uczennica klasy VI b.

Wszystkim laureatom życzymy dalszych sukcesów matematycznych oraz jeszcze lepszych  wyników w następnym konkursie „Kangur Matematyczny”.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś405
mod_vvisit_counterWczoraj481
mod_vvisit_counterTen tydzień886
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3170
mod_vvisit_counterTen miesiąc6637
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6923
mod_vvisit_counterRazem701833

Online (ostatnie 20 min.): 11
Twój IP: 54.227.126.69
,
Data: 18 Gru 2017