1. I. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu na opracowanie logo jest „Stowarzyszenie Rodziców, Nauczycieli oraz Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu”

1. II. Cel i przedmiot konkursu

1. Wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) „Stowarzyszenia dla Szóstki”
  2. Kształtowanie wrażliwości na piękno, estetykę prac.
  3. Kształtowanie umiejętności plastycznych i korzystania z narzędzi w edytorze graficznym.
  4. Ukazywanie możliwości wykorzystania różnorodnych płaskich technik plastycznych oraz techniki komputerowej w twórczości plastycznej.
  5. Rozwijanie inwencji twórczej uczestników.
  6. Logo wykorzystywane będzie przez Stowarzyszenie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

1. III. Warunki uczestnictwa w konkursie

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, absolwenci, rodzice i sympatycy SP6
    w Przemyślu.
  2. Projekty konkursowe mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie.
  3. Prace konkursowe należy składać zgodnie z wymaganiami zawartymi
    w regulaminie.
  4. Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt.
  5. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz „Stowarzyszenia dla Szóstki” (załącznik nr1)
  6. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu.

1. IV. Forma prezentacji pracy konkursowej

1. Każdy uczestnik przygotowuje projekt  indywidualnie.
  2. Prace należy wykonać korzystając z dowolnych płaskich technik plastycznych
    i techniki komputerowej.
  3. Znak: „Stowarzyszenie dla Szóstki” należy przedstawić na formacie A4
  4. Każdy projekt powinien być przedstawiony w wersji kolorowej.
  5. Logo winno charakteryzować się następującymi cechami:
  • być czytelne i łatwe do zapamiętania,
  • projekt znaku graficznego (logo) powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma, ulotki.
  • logo musi zawierać nazwę: „Stowarzyszenie dla Szóstki” oraz  zawierać elementy kojarzące logo ze „Stowarzyszeniem dla Szóstki”
  • wzbudzać pozytywne emocje,

1. V. Miejsce i termin składania prac konkursowych

1. Prace należy składać do 15.05.2015r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 6
    w Przemyślu, w estetycznej formie papierowej, w kopercie opatrzonej hasłem (Konkurs na logo: „Stowarzyszenie dla Szóstki”)
  2. Uczestnik podaje:
  • imię i nazwisko autora,
  • klasę, adres lub tel. kontaktowy, e-mail
  • oświadczenie autora, że projekt jest jego osobistym dziełem oraz, że prawa autorskie do projektu nie są niczym ograniczone i nie naruszają praw osób trzecich (załącznik nr 1)
  • zgodę na przetwarzanie i publikację danych osobowych (załącznik nr 2)

1. Pracę można również wysłać w formie elektronicznej na  adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z podaniem powyższych danych.
  2. VI. Kryteria oceny prac konkursowych

1. Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:
  • zgodność projektu z misją „Stowarzyszenia dla Szóstki”,
  • oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania, innowacyjny charakter projektu
  • czytelność i funkcjonalność projektu,
  • estetyka wykonania projektu.

1. Prace konkursowe, niespełniające wymagań, o których mowa w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej.
  2. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.
  3. Organizator nie zwraca prac.

1. VII. Rozstrzygnięcie konkursu
    1. Prace zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową, składającą się
      z członków Zarządu  „Stowarzyszenia dla Szóstki”
    2. Prezes „Stowarzyszenia dla Szóstki” jest przewodniczącym Komisji
    3. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda „niespodzianka”, a dla uczestników
      - dyplom za udział w konkursie
    4. Planowana data ogłoszenia wyników 01.06.2015 r.
    5. 5. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie: „Stowarzyszenie dla Szóstki” oraz Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu

1. VIII. Postanowienia końcowe

1.    Prawo interpretacji regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi konkursu.

2.    W sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator konkursu.

3.    Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk

i  informacji o laureatach konkursu w mediach i Internecie.

4.    Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

Kontakt: Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Boruty – Spiechowicza 1
tel./fax: 0 16 677 95 00
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.sp6przemysl.pl

Twój IP: 18.206.194.161