Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Przybyłych gości powitała pani dyrektor  Halina Kasyan i prezes Stowarzyszenia pani Lucyna Bąkowska, która  w czasie spotkania zaprezentowała archiwalne zdjęcia, przygotowane przez  pana Adama Pawłowskiego. Zdjęcia te sprawiły, że wszyscy przenieśli  się do "krainy wspomnień". Wspomnieniom towarzyszyły anegdoty i osobiste opowieści związane z naszą placówka.

Pani Halina Kasyan przypomniała istotne fakty związane z historią szkoły. Wspomniała tych, którzy ją tworzyli , wpływali na atmosferę pracy, poświęcali swój czas, oddali jej serce i dużą część swojego życia.

Spotkanie po 30 latach dostarczyło wszystkim niezapomnianych emocji. Goście z pamięci wydobyli to, co godne uwagi i zarejestrowania. Wspomnienia dotyczyły szkoły i ludzi, którzy tworzyli jej wizerunek. Wyjątkowe przeżycia utrwalone na zdjęciach staną się cenną pamiątką na zawsze z tego wyjątkowego jubileuszu.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś277
mod_vvisit_counterWczoraj390
mod_vvisit_counterTen tydzień667
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3458
mod_vvisit_counterTen miesiąc11124
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13815
mod_vvisit_counterRazem926093

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 3.94.202.172
,
Data: 24 Lut 2020