Ponownie ogłaszamy konkurs, który w ubiegłym roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace były bardzo różnorodne i piękne. Prosimy o takie samo zaangażowanie jak w ubiegłym roku, a nawet większe.
Do konkursu będą przyjmowane pisanki wykonane dowolną techniką, jednak im bardziej różnorodna tym wyżej będzie oceniana. Prace może składać klasa, i klasa otrzyma nagrodę. Ocena będzie dotyczyć dwóch grup wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Nagrodą jest kwota 100 zł dla klasy, w każdej grupie.
Kryteria oceny:
- najładniejsze pisanki,
- zaangażowanie klasy,
- technika wykonania.
W jury zasiądą: przedstawiciele Rady Rodziców, nauczycieli i samorządu uczniowskiego. Zawsze zapraszamy jako jurora obiektywnego Panią Dyrektor Halinę Kasyan.
Prace należy składać do 20 marca 2015 r. u wychowawców klas. Rozstrzygnięcie nastąpi 23 marca 2015 r. Wszystkie prace będą wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego.

mod_vvisit_counterRazem771906

Twój IP: 52.91.185.49