Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II ogłasza konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. Mile widziane bombki, szyszki, stroiki, choinki i inne. Nagroda ustalona będzie po naradzie komisji konkursowej, w skład której wejdą przedstawiciele: Rady Rodziców, Samorządu Szkolnego i Dyrekcji Szkoły. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę zarówno stopień trudności wykonanych prac, jak i wiek samych wykonawców. Jednoczenie informujemy, iż zgłoszone prace będą sprzedawane na kiermaszu szkolnym, zaś jedna wyróżniona zostanie wręczona Prezydentowi Miasta Przemyśla. Dochód ze sprzedaż prac będzie przeznaczony na cel uzgodniony w komisji konkursowej. 
Prace prosimy składać w sklepiku szkolnym lub u wychowawców klas w terminie do 11 grudnia 2017 r...

Więcej…

W dniu 7 grudnia 2015 na zaproszenie Stowarzyszenia  dla  Szóstki i Rady Rodziców naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj.  Wszyscy z wielką niecierpliwością oczekiwali na przybycie gościa. Ten czas umilał nam śpiew kolęd w wykonaniu absolwentek szkoły. W pewnej chwili św. Mikołaj pojawił się w świetlicy szkolnej w towarzystwie aniołka i renifera  z wielkim workiem prezentów.  Gość przywitał zebranych i zasiadł na tronie. Następnie zwrócił się do dzieci z prośbą o wiersze i piosenki związane ze świętami. Dzieci podchodziły i otrzymywały prezenty. Mikołaj nie zapomniał także o dorosłych – nauczycielach, radnych i rodzicach.

Po obdarowaniu wszystkich prezentami nasz gość pożegnał się i odjechał, aby innym ofiarować wiele radości co nam...

Więcej…

W tym roku, z przykrością to przyznajemy, zaangażowanie klas było bardzo skromne.  Szczególnie dziwi nas tak mało złożonych prac w klasach I-III. Prace, które podziwialiśmy były piękne, czasami było to jedno dzieło z klasy, ale pomysłowość i niekonwencjonalne rozwiązania były zaskakujące. Jedna praca z klasy III b nie została sprzedana na kiermaszu, tylko wręczono ją Prezydentowi Miasta Przemyśla z życzeniami świątecznymi od całej społeczności naszej szkoły. Klasa VI b szczególnie wyróżniła się ilością prac, VI a oddała dwie prace, w których wykorzystano twórczo zwykłe przedmioty. Komisja uznała, że w tym roku nie przyznamy nagrody głównej, wszystkie klasy, które złożyły prace zostaną wyróżnione. Nagrodą będą radiomagnetofony przeznaczone dla wyróżnionych klas. Dzieła można podziwiać na zdjęciach. Jednej pracy brak na zdjęciach, klasy II c, gdyż została kupiona zaraz po przyniesieniu – zapewniamy, że była piękna...

Więcej…

Rada Rodziców dziękuje wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w tej akcji pomocy naszej szkolnej bibliotece. Najwięcej książek oddała klasa Via, w ilości 30 sztuk, która otrzymała nagrodę w kwocie 300 złotych. Drugie miejsce i wyróżnienie zdobyła klasa Id, za 20 książek, w nagrodę otrzymała 100 złotych. W zbiórce brała udział jeszcze klasa VIb, która oddała 3 książki.

Korzyści z tej akcji odczują wszystkie nasze dzieci, gdy szukając lektury szybko odnajdą ją w szkolnej bibliotece. Pamiętajmy, że zawsze można oddać książkę do biblioteki, aby inny uczeń mógł z łatwością z niej skorzystać.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 6.

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś399
mod_vvisit_counterWczoraj481
mod_vvisit_counterTen tydzień880
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3170
mod_vvisit_counterTen miesiąc6631
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6923
mod_vvisit_counterRazem701827

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 54.227.126.69
,
Data: 18 Gru 2017