01.04.2019

Klasy I-VIII mają dwie pierwsze lekcje, następnie pod opieką nauczyciela prowadzącego trzecią lekcję  udają się do kościoła. Opiekę w kościele sprawują nauczyciele oraz księża katecheci wg planu nauczania.

09.45 - Zbiórka w szkole i przejście do kościoła

10.00  - Msza święta dla dzieci kl. I - VIII

11.00 – Konferencja dla uczniów klas IV-VIII, film biblijny dla uczniów z kl. I – III

11.45 – Konferencja dla uczniów klas I-III, film biblijny dla uczniów z kl. IV – VIII

Po skończonych rekolekcjach ok. godz.12.30  nauczyciele klas I – IV  przyprowadzają uczniów do  świetlicy  lub przekazują rodzicom, natomiast uczniowie klas V – VIII  udają się do domów.

W tym dniu nie będzie wydawany obiad. Proszę o przekazanie tej informacji rodzicom.

02.04.2019

09.45 - Zbiórka w szkole i przejście do kościoła

10.00  - Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich dzieci

Po skończonych rekolekcjach ok. godz. 12.30  nauczyciele klas I – IV  przyprowadzają uczniów do  świetlicy  lub przekazują rodzicom, natomiast uczniowie klas V – VIII  udają się do domów.

03.04.2019

Klasy I – III  mają zajęcia wg planu nauczania -  nie wychodzą do kościoła.

Klasy IV– VIII   – pierwsza i druga  lekcja wg planu nauczania,  następnie uczniowie pod opieką nauczyciela prowadzącego trzecią lekcję udają się do kościoła.

09.50 - Zbiórka w szkole i przejście do kościoła

10.00  - Spowiedź święta

11.00 – Film religijny dla uczniów kl. IV – VIII

Opiekę w kościele sprawują nauczyciele uczący w tym dniu wg planu nauczania.

Po spowiedzi ok. godz. 12.00  nauczyciele klas  IV  przyprowadzają uczniów do  świetlicy  lub przekazują rodzicom, a uczniowie klas V – VIII  udają się do domu.

W tym dniu obiad dla kl. I – III będzie wydawany o godz. 11.30. Po rekolekcjach dzieci kl. IV – VIII korzystające ze stołówki szkolnej, wracają do szkoły na obiad.  Jeżeli kogoś nie będzie w tym dniu na obiedzie, proszę o zgłoszenie odpisu do kierownika świetlicy do dnia 28.03.2019 r.

W trakcie rekolekcji świetlica funkcjonuje bez zmian.

W dniach rekolekcji szkoła zapewni opiekę dzieciom, które nie uczęszczają na lekcje religii.

Twój IP: 35.175.191.168
Data: 20 Paź 2019