Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Ogromną zaletą lekcji było to, że uczniowie mogli nie tylko obejrzeć mundury i broń, ale również przebrać się za polskich żołnierzy z okresu kampanii wrześniowej czy z Armii Krajowej, za radzieckich NKWD - zistów  oraz za niemieckich SS – manów czy żołnierzy Wermachtu. Mogli brać udział w mini -  rekonstrukcji ataku Niemiec i Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 r. czy wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 r. Na własne oczy zobaczyli również różne rodzaje broni z tamtego okresu, ale również mogli sami ją obsługiwać. Dlatego też lekcja bardzo się uczniom podobała i niezbyt chętnie opuszczali salę gimnastyczną, gdzie ona się odbywała, zadając prowadzącym bardzo wiele pytań, dotyczących powyższych zagadnień.


Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś42
mod_vvisit_counterWczoraj147
mod_vvisit_counterTen tydzień189
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1021
mod_vvisit_counterTen miesiąc2547
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc5737
mod_vvisit_counterRazem740772

Online (ostatnie 20 min.): 8
Twój IP: 54.167.216.239
,
Data: 21 Maj 2018