Spotkanie z rodzicami dotyczyło problematyki zapobiegania uzależnieniom. W trakcie pogadanki, Pani Małgorzata Mróz wskazała na czynniki chroniące w rodzinie, z uwzględnieniem okresu rozwojowego dziecka. Zwróciła uwagę na sposoby rozpoznawania objawów użycia substancji psychoaktywnych, a także zagrożeń związanych z nieostrożnym korzystaniem z Internetu (uzależnienie od komputera, Internetu, Cyberprzemoc). Pogadanka z rodzicami została przeprowadzona w oparciu o ,,Program profilaktyczny” rekomendowany przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Miejski Ośrodek Zapobiegania Uzależnieniom w Przemyślu od wielu lat realizuje zadania z  zakresu profilaktyki i terapii uzależnień.

Pani  Małgorzata Mróz w październiku 2017 roku przeprowadziła z uczniami klas 6a, 7a i 7b ,,Program profilaktyczny” o charakterze warsztatowym, rekomendowany przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii, mający na celu zapobieganie uzależnieniom.
W grudniu, w klasie 6b, zostaną przeprowadzone warsztaty - ,,Złość, agresja, przemoc”.

Twój IP: 54.209.202.123
Data: 21 Sty 2019