W tajemniczy sposób dotarł do klasy i dla każdego zostawił niespodziankę. Oczywiście przyniósł ze sobą prezenty. Na szczęście wszyscy byli grzeczni. Odwiedziny Mikołaja sprawiły dzieciom radość i wywołały uśmiech na ich twarzach. Miłą i niezapomnianą niespodziankę przygotowała również nasza klasowa koleżanka Gabrysia, która bawiąc się w klasową śnieżynkę, przygotowała prezenty dla wszystkich kolegów w klasie. Swoim gestem i dobrocią, przypomniała nam wszystkim, żebyśmy  pamiętali o tym, że każdy może zostać „świętym Mikołajem” i sprawiać radość innym. Uczniowie byli bardzo szczęśliwi i rozpromienieni.

Twój IP: 18.206.194.161
Data: 20 Lut 2020