Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W tajemniczy sposób dotarł do klasy i dla każdego zostawił niespodziankę. Oczywiście przyniósł ze sobą prezenty. Na szczęście wszyscy byli grzeczni. Odwiedziny Mikołaja sprawiły dzieciom radość i wywołały uśmiech na ich twarzach. Miłą i niezapomnianą niespodziankę przygotowała również nasza klasowa koleżanka Gabrysia, która bawiąc się w klasową śnieżynkę, przygotowała prezenty dla wszystkich kolegów w klasie. Swoim gestem i dobrocią, przypomniała nam wszystkim, żebyśmy  pamiętali o tym, że każdy może zostać „świętym Mikołajem” i sprawiać radość innym. Uczniowie byli bardzo szczęśliwi i rozpromienieni.

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś63
mod_vvisit_counterWczoraj564
mod_vvisit_counterTen tydzień2195
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3356
mod_vvisit_counterTen miesiąc9194
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13815
mod_vvisit_counterRazem924163

Online (ostatnie 20 min.): 18
Twój IP: 18.206.194.161
,
Data: 20 Lut 2020