Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Klasa 5b na lekcji języka polskiego przeniosła się do mitologicznego świata. Uczniowie w misternie przygotowanych strojach odegrali miniaturę teatralną pt. „Demeter i Kora”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów mogliśmy choć na chwilę poczuć się jak greccy bogowie...

Więcej…

Byliśmy, zdobyliśmy, zwyciężyliśmy ….!!! 1 października 2016 roku to piękna jesienna sobota, ale z letnią temperaturą (nie mogło być lepiej); a my zziajani, spoceni, utrudzeni –wędrowaliśmy aż 6km !!! Było warto. My uczniowie z 4b podjęliśmy się tego trudu dotarcia z Kazanowa na Kopiec Tatarski.  Ale to nie wszystko;  musieliśmy jeszcze biegać między drzewami, prawie czołgać się w zarośniętym roślinnością trawiastą rowie, aby nie zostać zauważonym przez drużynę przeciwników w czasie zabawy w podchody.   Było warto!!!
W nagrodę zjedliśmy kiełbasę lub parówkę pieczoną na ognisku.
Dziękujemy rodzicom, którzy razem z nami dzielnie „walczyli”. 
Klasa 4b...

Więcej…

Dwaj uczniowie Maksymilian Kalita i Kuba Kondratko nie ukradli wprawdzie  księżyca, ale zarazili czytaniem bardzo liczną grupę uczniów w klasie IIIb. Nikt już nie potrafi dokładnie określić jaką drogą rozprzestrzenił się wirus czytania. Objawy są następujące: niemalże wszyscy czytają często, dużo i chętnie.
Jeżeli zaobserwujesz u siebie podobne symptomy  to znaczy, że nieuchronnie zbliżasz się do grona wybitnych Polaków. Nie próbuj walczyć, antidotum nie jest znane. Niestety, najprawdopodobniej będziesz genialny w wybranej przez siebie dziedzinie. . Poziom inteligencji w klasie w nieprawdopodobnym tempie stale wzrasta. Prezentacje ulubionych książek nie mają końca.

Nieuleczalnie zarażonym czytaniem uczniom klasy IIIb  składam serdeczne podziękowania za rozprzestrzenianie epidemii czytania .
Wychowawca klasy 3b  Zuzanna Pawłowska...

Więcej…

Poziom opanowania obowiązujących w konkursie tekstów z trudnościami ortograficznymi był tak wysoki, że z ogromnym trudem udało się wyłonić siedmiu laureatów. Wyróżniono bardzo liczną grupę dzieci. Ci  uczniowie, którzy nie zostali wyróżnieni w konkursie również zrobili duże postępy w pracy nad ortografią. Gratuluję! Wszystkim życzę dalszej wytrwałej i owocnej pracy. Serdecznie dziękuję za współpracę rodzicom, cieszę się z naszego wspólnego sukcesu.

Wychowawca Zuzanna Pawłowska...

Więcej…

Dnia 19.01.2016 odbył się w naszej klasie konkurs ortograficzny. I miejsce: Julia Grodecka i Michał Pawłucki II miejsce: Kleopatra Dżochowska i Sebastian Śilić III miejsce: Aleksandra Mac , Dawid Biliński i Maksymilian Kalita IV miejsce: Emilia Załucka. Na wyróżnienie zasługują: Mariola Gaweł, Paula Biłas, Karol Świstak, Kuba Kondratko i Daniel Zaleszczyk, Mikołaj Bocheński, Kornel Dominiczak, Kacper Reizer, Filip Rywak, Jakub Siara, Szymon Wilk.Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Kolejny konkurs ortograficzny już w czerwcu...

Więcej…

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś9
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterTen tydzień96
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień841
mod_vvisit_counterTen miesiąc2232
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc3190
mod_vvisit_counterRazem775861

Online (ostatnie 20 min.): 2
Twój IP: 54.209.202.123
,
Data: 21 Sty 2019