Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

- I miejsce w Szkolnym konkursie czytelniczym dla klas II „120 przygód Koziołka Matołka” – Jakub Kostecki – grudzień 2015 r.
- III miejsce w Szkolnym konkursie czytelniczym dla klas II „120 przygód Koziołka Matołka” – Zofia Piróg - grudzień 2015 r.
- III miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym – „Koziołek Matołek – kukiełka”- zespół klasowy - grudzień 2015 r.
- I miejsce dla zespołu klasowego w Konkursie na najładniejsza bombkę w klasach I – III organizowanym przez Radę Rodziców SP 6 – styczeń 2016 r.
- III miejsce wśród klas I i II w VIII Zawodach o Puchar Dyrektora SP 1w łyżwiarstwie szybkim – Tymoteusz Liweń – styczeń 2016 r.
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza zakładka do książki” – Barbara Śliwińska  – maj 2016 r.
- Wyróżnienie  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenna mandala” – Nela Wilowska – maj 2016 r.
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2016 Żaczek dla klas II szkół podstawowych – Maciej Tomczyk – maj 2016 r.

GRATULUJEMY !

14.06.2016 r. wierszami i piosenkami dziękowaliśmy naszym kochanym rodzicom za trud wychowania, dobroć, uśmiech i opiekę. Występ  z okazji „Dnia Mamy i Taty” przygotowywaliśmy bardzo starannie.  Uroczystość dla rodziców odbyła się na parterze naszej szkoły, obok sali, w której się uczymy. Podczas występu nie brakowało wzruszeń. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i zawieszeniu dekoracji, ustawieniu i udekorowaniu stołów, przygotowaniu pysznych ciast. To był wspaniały dzień!...

Więcej…

Zawsze 02.06.2016 r. obchodzimy w naszej szkole Święto Szkoły. Pamiętamy w tym dniu szczególnie o patronie naszej szkoły Janie Pawle II.  Nasza klasa II b przygotowała na ten dzień program słowno – muzyczny, który przedstawiliśmy w kościele na Kazanowie po uroczystej Mszy św. Dzieci recytowały wiersze o Janie Pawle II, śpiewały piosenki, wysłuchaliśmy też nagranych słów Ojca Świętego, który mówił, że każdy ma w życiu swoje powołanie. Po uroczystościach w kościele udaliśmy się do szkoły na ciąg dalszy programu . Święty Janie Pawle II módl się za nami!

08.06.2016 r. odbyliśmy wycieczkę do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej na warsztaty „Jak powstaje obraz? – malowanie na szkle.”  Każde dziecko malowało specjalnymi farbkami obraz na szkle. Były to kwiaty, anioły, łabędzie. Nie było to łatwe zadanie, ale cierpliwość się opłaciła. Obrazy były piękne. Nasza pani oprawiła je potem w antyramy . Będzie to wspaniały prezent dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty, do którego się przygotowujemy.  Po warsztatach zwiedzaliśmy jeszcze w muzeum wystawę malarską  „Credo na dwa głosy.”

Dzień 01.06.2016 r. rozpoczęliśmy bardzo atrakcyjnie. Dzieci z wszystkich klas drugich odbyły wycieczkę pociągiem do Przeworska, a potem kolejką wąskotorową do Dynowa. Dla niektórych to była pierwsza podróż pociągiem. Jadąc kolejką, podziwialiśmy piękne krajobrazy Pogórza Dynowskiego, obserwowaliśmy ptaki, ssaki i rośliny, liczne zabytki budownictwa i architektury. Największą atrakcją był przejazd jedynym na liniach wąskotorowych w Polsce tunelem pod górą Szklarką, mierzącym 602 m długości. Na miejscu wzmocniliśmy się upieczoną w ognisku kiełbaską, napojami i lodami. Do domów wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni...

Więcej…

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś286
mod_vvisit_counterWczoraj431
mod_vvisit_counterTen tydzień717
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2598
mod_vvisit_counterTen miesiąc6319
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11470
mod_vvisit_counterRazem674002

Online (ostatnie 20 min.): 9
Twój IP: 54.156.76.240
,
Data: 21 Sie 2017