Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W tym roku zaczęliśmy klasę ósmą i bardzo nam smutno, ponieważ będziemy żegnać się z tą szkołą i nauczycielami. Jeszcze nie mamy powodów do smutku, zostało nam dziewięć miesięcy nauki. Najbardziej boimy się egzaminów. Miejmy nadzieję, że napiszemy je świetnie. Oby ten ostatni rok był czymś magicznym  w tej szkole. Abyśmy wszyscy poszli do wymarzonych szkół. Naprawdę myślę, że wszyscy będziemy odwiedzać tę szkołę.

Claudia Duszczak

Czas zleciał naprawdę szybko. Jeszcze wczoraj – wydawałoby się – przekraczaliśmy próg szkoły jako małe dzieci uśmiechnięte od ucha do ucha, a już niedługo opuścimy ja, tonąc we łzach. Ósma klasa niesie ze sobą ogrom odpowiedzialności. Czasu nie jest zbyt wiele, dlatego wszyscy postaramy się osiągać same sukcesy w nauce, by później trafić do wymarzonych szkół.

Weronika Wilczyńska

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś29
mod_vvisit_counterWczoraj581
mod_vvisit_counterTen tydzień994
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3356
mod_vvisit_counterTen miesiąc7993
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13815
mod_vvisit_counterRazem922962

Online (ostatnie 20 min.): 10
Twój IP: 34.204.183.113
,
Data: 18 Lut 2020