Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

16 stycznia 2018 r. w sposób szczególny pamiętaliśmy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach, którzy obchodzą swoje święto 21 i 22 stycznia. Z tej to właśnie okazji na scenie dolnego kościoła na Kazanowie, przedstawiliśmy Jasełka pt. „Z bohaterami bajek w drodze do Betlejem”. Rozpoczęliśmy od wigilijnego stołu oraz tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, po to, aby poprzez wizytę Dziewczynki z zapałkami, Sierotki Marysi, Jasia i Małgosi, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Pinokia w Betlejemskiej Szopie, dojść wraz z reprezentacją dzieci do Maryi, Józefa i Nowonarodzonego Jezusa. Nie zabrakło również śpiewu pięknych kolęd i pastorałek oraz serdecznych życzeń pod adresem Babć i Dziadków za ich trud, miłość i poświęcenie. Po występie wdzięczni wnukowie i wnuczki wręczyli swoim ukochanym Babciom i Dziadkom pamiątkowe laurki. 
To był wieczór pełen wrażeń, emocji i wzruszeń.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś300
mod_vvisit_counterWczoraj390
mod_vvisit_counterTen tydzień690
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3458
mod_vvisit_counterTen miesiąc11147
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13815
mod_vvisit_counterRazem926116

Online (ostatnie 20 min.): 9
Twój IP: 3.94.202.172
,
Data: 24 Lut 2020