Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

10 stycznia 2018 r. odbył się bal karnawałowy. Dzieci z naszej klasy w to wesołe, pełne zabawy popołudnie, zamieniły się w rożne bajkowe, fantastyczne lub historyczne postaci. Były księżniczki, piraci i kowboje, nie zabrakło spider manów i kotków. Wszyscy wesoło bawiliśmy się w rytm tanecznej muzyki, a w chwilach przerwy delektowaliśmy się słodkościami, pizzą i napojami. 
To był bardzo mile i fajnie spędzony czas...

Więcej…

W I semestrze roku szkolnego 2017 / 18 uczniowie kl. I a bardzo aktywnie włączali się w rozmaite akcje charytatywne. 
Z wielkim zaangażowaniem wsparli Ogólnopolska Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Włączyli się również w pomoc zwierzętom ze schroniska w Orzechowcach. 
Wielkie serce okazali również, włączając się w Ogólnopolskie Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz w Ogólnopolską Akcje „Szlachetna Paczka”. 
Reprezentanci klasy: Ola Chabko, Kinga Kruk, Andżelika Ochota, Eliza Pałucka, Justyna Gradowska – Luby, Błażej Król i Piotr Gerczuk , uatrakcyjnili Przegląd Taniec z Rekwizytem, wykonując układ taneczny pt. „Zima, Zima” oraz Taniec Połamaniec, a także pomagali organizatorom w prowadzeniu zabaw dla przedszkolaków. 
Ponadto Ola Chabko zaangażowała się do udziału w roli śnieżynki podczas Maratonu Charytatywnego Zumba Kids, zorganizowanego 7 stycznia 2018 r. w Szkole Medycznej  w Przemyślu, na rzecz wypoczynku wakacyjnego dla dzieci z OSW nr 1 z Przemyśla, zaś Błażej Król, poświęcił swój czas i wziął udział w Koncercie w Tuczempach, zorganizowanych przez ZSSiCh  z Jarosławia, którego celem była zbiórka pieniędzy na chorego 28 letniego mężczyznę. 
Za wielkie i dobre serduszka wszystkim dziękujemy!!!!...

Więcej…

16 stycznia 2918 r. w sposób szczególny pamiętaliśmy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach, którzy obchodzą swoje święto 21 i 22 stycznia. Z tej to właśnie okazji na scenie dolnego kościoła na Kazanowie, przedstawiliśmy Jasełka pt. „Z bohaterami bajek w drodze do Betlejem”. Rozpoczęliśmy od wigilijnego stołu oraz tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, po to, aby poprzez wizytę Dziewczynki z zapałkami, Sierotki Marysi, Jasia i Małgosi, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Pinokia w Betlejemskiej Szopie, dojść wraz z reprezentacją dzieci do Maryi, Józefa i Nowonarodzonego Jezusa. Nie zabrakło również śpiewu pięknych kolęd i pastorałek oraz serdecznych życzeń pod adresem Babć i Dziadków za ich trud, miłość i poświęcenie. Po występie wdzięczni wnukowie i wnuczki wręczyli swoim ukochanym Babciom i Dziadkom pamiątkowe laurki. 
To był wieczór pełen wrażeń, emocji i wzruszeń.

15 XII 2017 r. z okazji Mikołaja udaliśmy się do Centrum Kulturalnego na przedstawienie pt. „Zaklęte granie”. Dzięki udziałowi w tym przedstawieniu zrozumieliśmy jak ważne jest umiejętne korzystanie z komputera oraz jakie zagrożenia wynikają z nadmiernego spędzania czasu przy komputerze. Niektórzy z nas wyciągnęli nawet mądre wnioski, że będą przestrzegać nauki płynącej z obejrzanej sztuki teatralnej i wcielili w życie zasadę, że dziennie przy komputerze nie spędzą więcej niż pół godziny czasu, korzystając z rozwijających gier edukacyjnych...

Więcej…

13 października 2017 r. udaliśmy się do Jednostki wojskowej w Przemyślu, na dzień otwarty koszar. Celem naszej wizyty w Jednostce, było zapoznanie się ze sprzętem militarnym, pracą żołnierza, zagrożeniami i niebezpieczeństwami jakie niesie wojna oraz możliwość namacalnego pobytu w czołgu, samochodach wojskowych czy strażackich. Największą jednak popularnością cieszyło się sprawdzanie znaczenia pasów bezpieczeństwa. Cała nasza klasa, zapragnęła na samym sobie przekonać się o słuszności zapinania pasów podczas jazdy jakimkolwiek pojazdem. To była dla nas lekcja historii, która uświadomiła nam, że najważniejszy na świece jest pokój...

Więcej…

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś148
mod_vvisit_counterWczoraj163
mod_vvisit_counterTen tydzień588
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1614
mod_vvisit_counterTen miesiąc4406
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9608
mod_vvisit_counterRazem730695

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 54.81.209.0
,
Data: 21 Mar 2018