Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Informuję, że do dnia 7 czerwca 2019 roku uczniowie klas I – VIII muszą oddać wszystkie wypożyczone z biblioteki szkolnej książki, natomiast komplety podręczników szkolnych do dnia 12 czerwca 2019 roku
Biblioteka również informuje, że w dniach 12 – 18 czerwca 2019 roku istnieje możliwość wypożyczenia książek na okres wakacji.

Nauczyciel – bibliotekarz

Informuję, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów klas I – III będą do odebrania u wychowawców klas w dniu 3 września 2018 r. 
Podręczniki  do języka angielskiego rozda nauczyciel uczący przedmiotu na pierwszej lekcji. 
Podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów  klas IV – VIII będą do odebrania w bibliotece szkolnej w dniach 4 – 5 września 2018 r. Uczniowie przychodzą po książki wraz z wychowawcą klasy w kolejności wyznaczonej przez nauczyciela bibliotekarza. Proszę o zaopatrzenie dzieci w plecaki lub torby, do których spakują książki. 
Uczeń ma obowiązek podpisania i oprawienia podręczników w taki sposób, aby można było wykorzystać je w przyszłym roku szkolnym. Proszę więc nie naklejać niczego bezpośrednio na książkę. 
Aktualny regulamin wypożyczania podręczników znajduje się na stronie internetowej szkoły, w zakładce biblioteka szkolna/ ważne informacje.

 

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA I UDOSTĘPNIANIA PODRĘCZNIKÓW
I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH UCZNIOM W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6 IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W PRZEMYŚLU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019...

Więcej…

31 maja 2017 r. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej „ 1 z 10”. W konkursie brali udział uczniowie z naszych klas szóstych – VI A i VI B. Zasady konkursu zostały oparte na znanym z telewizji turnieju pod tym samym tytułem. Uczestnicy odpowiadali na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Po zakończeniu drugiej rundy do finału zakwalifikowali się: 
Jakub Lech – zdobywając ostatecznie trzecie miejsce 
Michał Rajzer – zdobywca drugiego miejsca 
Mikołaj Jędruch – zwycięzca rundy finałowej i całego konkursu 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a ich młodszych kolegów z naszej szkoły zapraszamy do kolejnych edycji konkursu...

Więcej…

Biblioteka informuje, że w dniach 19-22 czerwca 2017 r. istnieje możliwość wypożyczenia książek na okres wakacji.

Więcej artykułów…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś194
mod_vvisit_counterWczoraj276
mod_vvisit_counterTen tydzień916
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1753
mod_vvisit_counterTen miesiąc5830
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10258
mod_vvisit_counterRazem838863

Online (ostatnie 20 min.): 8
Twój IP: 34.236.38.146
,
Data: 21 Sie 2019