Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

14 i 16 lutego 2017r. w klasach trzecich odbyły się zajęcia czytelnicze, zorganizowane przez bibliotekę  szkolną, prowadzone przez Panią Elżbietę Krupę – pracownika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu. Zajęcia miały charakter profilaktyczno – wychowawczy z elementami biblioterapii. Uczniowie mogli przypomnieć sobie baśń „Czerwony Kapturek”, przedstawioną im przy pomocy teatrzyku Kamishibai. Mamy nadzieję, że dzięki takim niekonwencjonalnym metodom uda się zainteresować dzieci literaturą i skłonić je do czytania.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś25
mod_vvisit_counterWczoraj138
mod_vvisit_counterTen tydzień662
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień728
mod_vvisit_counterTen miesiąc1467
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc4576
mod_vvisit_counterRazem771906

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 52.91.185.49
,
Data: 14 Gru 2018