Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

14 i 16 lutego 2017r. w klasach trzecich odbyły się zajęcia czytelnicze, zorganizowane przez bibliotekę  szkolną, prowadzone przez Panią Elżbietę Krupę – pracownika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu. Zajęcia miały charakter profilaktyczno – wychowawczy z elementami biblioterapii. Uczniowie mogli przypomnieć sobie baśń „Czerwony Kapturek”, przedstawioną im przy pomocy teatrzyku Kamishibai. Mamy nadzieję, że dzięki takim niekonwencjonalnym metodom uda się zainteresować dzieci literaturą i skłonić je do czytania.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś60
mod_vvisit_counterWczoraj115
mod_vvisit_counterTen tydzień416
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1177
mod_vvisit_counterTen miesiąc5000
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6211
mod_vvisit_counterRazem760469

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 54.80.58.121
,
Data: 26 Wrz 2018